Радіо Misto FM

Радіо Misto FM - Internet radio
Радіо онлайн Misto FM слухати

Misto FM

Місто UA
Київ
1 5
http://mistofm.com.ua/
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Радіо Misto FM слухати онлайн безкоштовно Misto FM

Misto Fm – українська радіостанція, що транслюється в просторах Інтернеті. Безмежний музичний потік найкращих композицій. Це ідеальна фонова музика для роботи, відпочинку та подорожей.

Слухати радіо онлайн Misto FM

Наберіть повні груди повітря, заплющіть свої очі і, посміхнувшись до себе, дмухніть щосили! Знайоме вам це відчуття? Як? Ні? А згадайте – но, як в дитинстві, гуляючи босоніж по лоскочучій ноги траві, ви натрапляли на пухнасте та кругленьке чудо – кульбабку. Що хотілось зробити, зустрівши її? Звичайно ж, насолодитись красою та, мружачись від сонця,із запалом дмухнути, насолоджуючись спогляданням кружляючої в танці…

Тепер ви знаєте, з чим можна порівняти надзвичайно – приємні та легкі враження від користування однією із найпотужніших та найзахоплюючих радіостанцій – «Misto Fm».

Здається, розробники знають бездоганно музичні смаки та забаганки кожного з нас. Адже все свідчить про те, що радіо створено для всіх одночасно і для кожного окремо. В «Misto Fm» переплітаються різні стилі та жанри музики, яка, здається, не закінчиться ніколи.

Холодного дощового вечора, замотавшись м’якеньким простирадлом та, скрутившись клубочком із чашкою гарячого какао в руках,- можна полинути думками туди, де давно мріяли побувати, чи повернутись… Музика надихне на приємні та солодкі спогади і дасть змогу відпочити на самоті.

Потік музичний – безупинний. Ваша робота, чи відпочинок, плани на майбутнє, чи реалізацію поставленої мети – буде супроводжувати музика. Подеколи, викликаючи захоплення, а інколи – ностальгію; додаючи енергії, та, одночасно, спонукаючи до релаксу.

Різножанрова та цікава широкому загалу радіостанція має величезну кількість своїх прихильників, не дивлячись, навіть, на свій зовсім юний вік. Альтернативна танцювальна музика, або інді – танцювальна (nu disco й indie dance) не дозволить вам сумувати, а легка по звучанню, з використанням мінімуму музичних інструментів deep – house, навпаки, – допоможе розслабитись та відпочити. Електронна музика ambient та downtempo також мають своїх прихильників.

Тож, якщо ви бажаєте, знайти себе – розпочніть із музики. Слухайте одне з найкращих радіо «Misto Fm» та довіряйте йому свої думки.

Яка пісня грала?

  • Panama - Always (Classixx Remix) - 2019-09-17 01:04
  • GingerAle ft. EILEEN - Shine (Original Mix) - 2019-09-17 01:01
  • Gamper and Dadoni - Here To Love You - 2019-09-17 00:58
  • Josh Tobias - Summer Thing (Namic Remix) - 2019-09-17 00:55
  • Great Good Fine OK - Easy - 2019-09-17 00:52
  • Sylow feat. Becky Rutherford - Walk In (Original mix) - 2019-09-17 00:47
  • Curt Reynolds - If You Want Me To (Original Mix) - 2019-09-17 00:43
  • KastomariN - Stop The Show (Original Mix) - 2019-09-17 00:40
  • Lucrative ft. Sowlmate - Dreams (Original Mix) - 2019-09-17 00:37
  • Faada Freddy - Reality Cuts Me Like a Knife (Bass Fly &am - 2019-09-17 00:34