Радіо „Ретро FM” 92.4 FM слухати онлайн

Радіо Ретро FM - Київ
Радіо онлайн Ретро FM слухати

Ретро FM

Місто UA
Київ 92.4 FM
Ретро FM
52
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Прямий ефір фм радіостанції

Ретро FM – це місце, де кожен зможе відчути унікальну атмосферу таких знайомих і вічно живих хітів 90-х і не тільки! Тут Ви почуєте і вічно живі “білі рози”, і пісні про перший танець, і запальний рок від відомих безсмертних виконавців 90-х. Ця радіостанція була створена для кожного цінителя справжньої музики, перевіреної часом.

Слухати радіо онлайн Ретро FM

Радіо «Ретро FM» – одна з найбільших радіомереж України, що входить до п’ятірки найкращих (за рейтингом слухачів) хвиль нашої країни. Команда радіо дуже пишається нагородою Radio Voice Awards в номінації «кращий музикальний проект» за шоу «Вечеринка «Ретро FM».

Музична база хвилі формується з золотих хітів 70-90 х років минулого століття. Музичний напрямок – естрада та диско. На радіо Ретро FM лунають як вітчизняні, так і зарубіжні пісні, які були популярними в минулі роки та не втрачають своєї актуальності і сьогодні.

Особливість радіо заключається в форматі мовлення, а саме – Gold. Тобто, улюблені музичні композиції звучать саме так, як і на момент свого виходу. Слухачі отримують максимум задоволення, маючи можливість поринути у минуле і прослухати пісню без сучасного оброблення, аранжування чи перерви на рекламу.

Світ музики, в який Ви поринете під час прослуховування цієї радіостанції, вразить Вас своєю палітрою емоцій та різноманіттям музики, яка не лише не уступає сучасним пісням, але й йде попереду, даруючи позитивний настрій та натхнення!

Не важливо де Ви знаходитесь – в машині під час нудного затору чи їдете по швидкісній трасі, гуляєте чи сидите вдома – Ретро FM не дасть Вам нудьгувати, і допоможе поринути у світ справжньої музичної насолоди! І повірте, Ви просто не втримаєтесь, щоб не підспівувати неймовірному Джо Кокеру, драйвовим Queen та іншим запальним поп та рок групам.

Ретро FM – це одна з дійсно унікальних українських радіостанцій, яка наповнить Ваш день позитивом та подарує незабутні почуття від прослуховування безсмертних музичних творів, що у багатьох слухачів пов’язані з першим коханням, першим поцілунком або навіть пропозицією руки та серця! Ця радіостанція, що створена для душі, є чудовим способом, щоб відпочити і поринути у світ прекрасних спогадів та ностальгії.

Окрім музики на улюбленій хвилі можна почути цікаві та інформативні випуски новин, поради, прогноз погоди. Для бажаючих передати музичне поздоровлення чи привіт, щодня в ефір виходить програма по заявкам «Феличита». Також, ведучі розігрують дуже приємні сюрпризи та подарунки в веселих конкурсах та вікторинах.

Ви завжди можете звернутися до музики в пошуках ідей, за натхненням або просто для якісного відпочинку, якого в сучасному ритмі життя так часто не вистачає. Саме ця радіостанція відкриє Вам двері до цього надзвичайного світу відбірних пісень та наповнить Ваш день лише позитивними думками.

Головна ціль проекту – підтримка популярності якісного музичного контенту минулих років, який приємно чути в будь-який час та в будь-якому місці.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна

Яка пісня грала?

  • Retro FM
  • ZUCCHERO & DOLORES O'RIORDAN - PURE LOVE
  • Retro FM
  • ZUCCHERO - BAILA (LIVE)
  • Retro FM
  • ВЛАСОВА ЕВГЕНИЯ - Не забувай_4-00
  • BLUE SYSTEM - MAGIC SYMPHONY
  • SKRYABIN - LIUDY YAK KORABLI
  • ERUPTION - RUNAWAY
  • GAYTANA - VIDSHUKAYU