Радіо слухати онлайн „Ретро FM“ слухати онлайн

Радіо Ретро FM . Слухати онлайн безкоштовно Ретро FM

Ретро FM – це місце, де кожен зможе відчути унікальну атмосферу таких знайомих і вічно живих хітів 90-х і не тільки! Тут Ви почуєте і вічно живі “білі рози”, і пісні про перший танець, і запальний рок від відомих безсмертних виконавців 90-х. Ця радіостанція була створена для кожного цінителя справжньої музики, перевіреної часом.

Слухати радіо онлайн Ретро FM

Радіо «Ретро FM» – одна з найбільших радіомереж України, що входить до п’ятірки найкращих (за рейтингом слухачів) хвиль нашої країни. Команда радіо дуже пишається нагородою Radio Voice Awards в номінації «кращий музикальний проект» за шоу «Вечеринка «Ретро FM».

Музична база хвилі формується з золотих хітів 70-90 х років минулого століття. Музичний напрямок – естрада та диско. На радіо Ретро FM лунають як вітчизняні, так і зарубіжні пісні, які були популярними в минулі роки та не втрачають своєї актуальності і сьогодні.

Особливість радіо заключається в форматі мовлення, а саме – Gold. Тобто, улюблені музичні композиції звучать саме так, як і на момент свого виходу. Слухачі отримують максимум задоволення, маючи можливість поринути у минуле і прослухати пісню без сучасного оброблення, аранжування чи перерви на рекламу.

Світ музики, в який Ви поринете під час прослуховування цієї радіостанції, вразить Вас своєю палітрою емоцій та різноманіттям музики, яка не лише не уступає сучасним пісням, але й йде попереду, даруючи позитивний настрій та натхнення!

Не важливо де Ви знаходитесь – в машині під час нудного затору чи їдете по швидкісній трасі, гуляєте чи сидите вдома – Ретро FM не дасть Вам нудьгувати, і допоможе поринути у світ справжньої музичної насолоди! І повірте, Ви просто не втримаєтесь, щоб не підспівувати неймовірному Джо Кокеру, драйвовим Queen та іншим запальним поп та рок групам.

Ретро FM – це одна з дійсно унікальних українських радіостанцій, яка наповнить Ваш день позитивом та подарує незабутні почуття від прослуховування безсмертних музичних творів, що у багатьох слухачів пов’язані з першим коханням, першим поцілунком або навіть пропозицією руки та серця! Ця радіостанція, що створена для душі, є чудовим способом, щоб відпочити і поринути у світ прекрасних спогадів та ностальгії.

Окрім музики на улюбленій хвилі можна почути цікаві та інформативні випуски новин, поради, прогноз погоди. Для бажаючих передати музичне поздоровлення чи привіт, щодня в ефір виходить програма по заявкам «Феличита». Також, ведучі розігрують дуже приємні сюрпризи та подарунки в веселих конкурсах та вікторинах.

Ви завжди можете звернутися до музики в пошуках ідей, за натхненням або просто для якісного відпочинку, якого в сучасному ритмі життя так часто не вистачає. Саме ця радіостанція відкриє Вам двері до цього надзвичайного світу відбірних пісень та наповнить Ваш день лише позитивними думками.

Головна ціль проекту – підтримка популярності якісного музичного контенту минулих років, який приємно чути в будь-який час та в будь-якому місці.

Плейлист. Що сьогодні грало?

Яка пісня грала?