Радіо Radiolla

Радіо Radiolla - Київ
Радіо онлайн Radiolla слухати

Radiolla

Місто UA
Київ
1 5
https://radiolla.com/
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Радіо Radiolla слухати онлайн безкоштовно Radiolla

Радио Radiolla – це справжня знахідка для меломанів, що люблять лише якісну музику, а також захоплюються різними видами мистецтва. Якщо слухач хоче розслабитися, а одночасно з цим розвиватися культурно, тоді ця радіостанція стане тим найзатишнішим місцем для думок та пізнання.

Слухати радіо онлайн Radiolla

Тут на кожного слухача чекає лише найкраща сучасна музика, що була відібрана спеціально для вибагливих меломанів. Однак, окрім сучасних українських та зарубіжних хітів, ця радіостанція може порадувати любителів естетичної насолоди класичною музикою, інструментальними інтерпретаціями пісень, запальним джазом та романсами.

Під час прослуховування цього радіо слухач зможе поринути у дивовижній світ музики, що захопить його і подарує творче натхнення. А та надзвичайна атмосфера джазу чи класики не відпускатиме впродовж всього дня, і допоможе наповнити день натхненням та новими ідеями.

Особливістю радио Radiolla є те, що його формат спрямований на просвітництво та підняття культурного рівня серед відвідувачів. Воно допоможе навчитися краще розбиратися в мистецтві. Любителі читати класичну літературу зможуть оцінити аудіо версії літературних творів та матимуть змогу почути радіоспектаклі прямо в ефірі.

На радіостанції Radiolla також існує унікальна розважально-пізнавальна програма, в якій ведучі в дуже цікавій манері розповідають про виконавців з усього світу, даючи можливість не лише послухати гарну музику для відпочинку, але й дізнатися про жанри сучасної музики в різних країнах світу. У такий спосіб відвідувачі радіостанції зможуть не тільки насолодитися музичною естетикою, але й розвиватися в культурному плані, підвищуючи свій інтелектуальний рівень.

Крім цього, у кожного слухача також є можливість послухати чудову поезію різних жанрів, що, без сумніву, високо оцінять романтичні натури. А для тих, хто цікавиться астрономією, на радіостанції є спеціальна програма, в якій можна дізнатися безліч цікавих фактів про безкінечний і такий загадковий космос.

Отже, якщо слухач відносить себе до висококультурних поціновувачів якісною музики, любить різні жанри мистецтва, бажає просвітитися духовно та інтелектуально, а також просто шукає творчого натхнення, тоді Радио Radiolla з радістю подарує йому це все і наповнить день найкращими емоціями.

Яка пісня грала?

  • LoopMaffia - Chasing Sun - Radiolla - 2019-09-16 18:40
  • Pillowfight - In The Afternoon - Radiolla - 2019-09-16 18:37
  • Tab & Anitek - Divine Invasion - Radiolla - 2019-09-16 18:34
  • Anja Garbarek - Less Lonely - Radiolla - 2019-09-16 18:28
  • The Burhorn - You Will Never Know (Feat. Y' Akoto) - Radiolla - 2019-09-16 18:22
  • Quasamodo & The Q Orchestra - Son Of Shaft - Radiolla - 2019-09-16 18:19
  • Inkliing - Auroville - Radiolla - 2019-09-16 18:16
  • Slow Motion - Another Tommorow - Radiolla - 2019-09-16 18:13
  • Akshin Alizadeh - Lost Generation - Radiolla - 2019-09-16 18:10
  • Jamie Lidell - You Are Waking - Radiolla - 2019-09-16 18:07