Радіо слухати онлайн „Джем ФМ“ слухати онлайн

Радіо Джем ФМ . Слухати онлайн безкоштовно Джем ФМ

Радіо Джем ФМ – це радіохвиля, яка працює на частоті 95,6. Це самобутня хвиля, зі своєю філософією, ідеєю. Вперше з’явившись в ефірі вона одразу підкорила серця людей і до сьогодні армія прихильників невпинно росте. Це одна із перших радіостанцій в Україні, яка зуміла зібрати поціновувачів рок-н-ролу і року.

Слухати онлайн радіо Джем ФМ

Цікаво, що місцем «народження» радіостанції було російське місто Єкатеринбург, але справжнього визнання та популярності вона зазнала саме в Україні. Радіо Джем ФМ було створено для того, аби наповнити день кожного слухача гарною музикою, позитивом, настроєм, а також допомогти сформувати гарний смак та посприяти духовному росту. Тому в ефір випускаються лише пісні зі змістом.

В основі ротації – пісні бардів, альтернативний рок. Таку музику хочеться слухати під час відпочинку, в дорозі і навіть під час коротких перерв. Приємно, що майже немає реклами, а якщо вона й звучить, то зрідка і недовго. Тут немає перерв і вихідних. Радіохвиля популяризує український рок, відкриває нових виконавців та дає їм шанс заявити про себе. Слухачі будуть завжди в курсі останніх хітів та новин зі світу музики. Попри новинки на радіо Джем ФМ звучать хіти, на яких виросло вже не одне покоління. Музичні добірки складені так, щоб нікого не залишати байдужим. Їх можна слухати вічно, адже композиції проникають в глибину душі і залишають в ній свій слід.

Найкраща музика, новини, інтерактивні проекти, погода, розіграші, гумор, конкурси – це все чекає на слухачів радіо Джем ФМ. А ще можна передати вітання близьким і друзям, які веселі ведучі обов’язково зачитають в прямому ефірі. А разом з вітаннями можна замовити конкретну пісню. Залишити свої повідомлення можна на сайті, в вайбері, смс-порталі.

Яскраві враження, мегапозитив, близькі серцю спогади, гарна музика – це все чекає на кожного слухача хвилі. Поціновувачам року та бардовської пісні тут не доведеться сумувати.