Радіо Радіо Софія

Радіо Софія - Херсон
Радіо онлайн Радіо Софія слухати

Софія

Місто UA
Херсон
1 5
https://sophia.ks.ua/
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Плейлист. Що сьогодні грало?

Радіо Радіо Софія слухати онлайн безкоштовно Радіо Софія

Однією з найкращих радіостанцій регіону по праву можна назвати Радіо Софія, яке завоювало неабияку популярність серед слухачів трансляцією в ефірі найкращих музичних хітів, як українських, так і світового масштабу. Знаючи уподобання своїх прихильників, творча команда радіо виклалась на всі 100 % і отримала приємний результат, у вигляді величезної кількості нових слухачів.

Слухати радіо онлайн Радіо Софія

Погодьтеся, що для підняття настрою не завжди годиться метод: «З’їш цукерку – стане краще». Досить часто достатньо лише краєм вуха вловити знайому мелодію – і ти вже, як то кажуть, на коні. Ведучі Радіо Софія про це знають і обдаровують слухачів найяскравішими та найзапальнішими хітами світової музики і сучасними українськими композиціями.

В ефірі радіо Софія можна прослухати музичні хіт – паради, а то й стати їх учасником, взявши участь у голосуванні за улюблену композицію, або співака.

Також ви маєте змогу, завдяки радіоканалу, передати музичну листівку найдорожчій людині, подарувавши, окрім пісні, ще й часточку своєї душі.

Новини і пізнавальні передачі, музичні композиції у виконані українських і закордонних співаків, шоу та хіт – паради, жарти, пародії, анекдоти, – все це на одному радіоканалі.

Станьте шанувальником запальної музики разом з популярним Радіо Софія.

Яка пісня грала?

  • - 2018-02-01 15:12