Радіо слухати онлайн „SVOBODA.FM“ слухати онлайн

Радіо SVOBODA.FM . Слухати онлайн безкоштовно SVOBODA.FM

Звикли жити в шаленому ритмі, не уявляєте й дня без величезного потоку інформації, що аж збиває з ніг своєю швидкістю та різноманіттям? Маєте безліч захоплень та полюбляєте в своєму колі бути, як – то кажуть, «першою скрипкою», володіючи новинами та цікавинками звідусіль? Чудово! Радіо SVOBODA.FM до ваших послуг.

Слухати радіо онлайн SVOBODA.FM

Яке різноманіття передач об’єднано на одному радіоканалі! Новини – найактуальніші та, часто, з перших вуст. Соціально – політичне та економічне життя, як України, так і світу – завжди, як на долоні. Найактуальніші проблеми, що хвилюють, мабуть, кожного свідомого українця, обговорюються в ефірі кожного буднього дня, протягом трьох годин. До речі, до студії запрошуються фахівці, які допомагають розібратись в багатьох питаннях.

Увагою, в жодному разі, не будуть обділені слухачі, для яких мистецтво – це цілий світ. Величезну кількість радіо проектів саме для них підготував колектив радіостанції. Це і зустрічі в студії з творчими та натхненними музикантами, які презентують свої найновіші композиції, і розповіді про життєвий та творчий шлях відомих митців. А ще – анонси фестивалів, конкурсів, вернісажів , і огляди , як українських, так і світових кіношедеврів, та ще безліч цікавої інформації.

Приємно, що радіоканал підтримує українських співаків та музикантів. Щогодини на радіо SVOBODA.FM лунають найновіші українські композиції.

Спорт, хобі, цікавинки, і … музика. Слухачі мають змогу познайомитись з різними жанрами – від сучасної музики, до романсів. А ще (уявіть, лише, як це цікаво) можна дізнатись про музику багатьох народів світу.

Тож, приєднавшись до слухачів радіо SVOBODA.FM, ви відкриєте для себе цілий світ незвіданного та прекрасного.

Плейлист. Що сьогодні грало?

Яка пісня грала?