Радіо „Akkerman FM” 102.9 FM слухати онлайн

Радіо Akkerman FM - Білгород-Дністровський
слухати онлайн Akkerman FM

Akkerman FM

Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Akkerman FM
52
Популярна
Повідомити про радіостанцію Розмістити у себе на сайті

Прямий ефір фм радіостанції

Значну частину Одещини охоплено мовленням найпопулярнішої радіостанції Akkerman FM. Вона транслюється на частоті 102,9. Кількість постійних слухачів незмінно росте, а в курортний сезон аудиторія збільшується в кілька разів.

Слухати онлайн радіо Akkerman FM

Akkerman FM – це єдина цілодобова радіостанція, яка знаходиться за межами обласного центру. Програмне наповнення ефіру відрізняється різноплановістю та орієнтацію на різні категорії населення. Його вмикають домогосподарки, водії, студенти, співробітники офісу та дачники. Часто ініціюються конкурси, в яких можуть взяти участь всі бажаючі. В студію приходять цікаві гості, з якими обговорюються соціально-значущі, політичні, економічні та культурні питання.

З певною періодичністю транслюються останні новини з життя регіону та світу. Також анонсуються події з життя міста. Передати вітання, сказати важливі слова близьким людям та замовити композицію можна в прямому ефірі, адже саме для цього створені деякі програми.

Музика, яка доноситься з хвиль Akkerman FM, близька кожному. Це відомі хіти вітчизняних та зарубіжних виконавців, і вони, безумовно, піднімають настрій кожному. У слухача не виникає бажання шукати іншу хвилю, адже тут він чує лише те, що йому подобається і цікавить.

Аудиторія складається із людей різного віку і навіть поколінь. Ведучі прямого ефіру недарма завоювали любов та визнання слухачів, оскільки завжди працюють на позитиві та дарують гарний настрій. Зрідка звучить реклама, проте вона коротка і не надокучлива.

Раніше радіостанцію могли слухати лише жителі Одещини, але завдяки інтернету таку можливість отримали всі бажаючі, незалежно від місцезнаходження. Цікаві передачі, мода, життя регіону, музика та нагальні проблеми сьогодення не проходять повз, а висвітлюються найкращими журналістами і ведучими сонячної Одеси. Тисячі людей щоденно вмикають улюблену хвилю, щоб насолоджуватися улюбленими хітами та отримувати корисну інформацію.

Найкращі

Місто UA
Київ 103.1 FM
Танцювальна, Популярна
Місто UA
Київ 101.9 FM
Шансон
Місто UA
Дніпропетровськ 102.5 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Київ 96.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Електрона, Хаус, Популярна, Техно, Транс
Місто UA
Київ 106.5 FM
Клубна, Танцювальна, Drum Bass, Електрона, Хаус, Транс
Місто UA
Київ 98 FM
Нарідна, Популярна
Місто UA
Київ 92.4 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна, Ретро
Місто UA
Львів 89.7 FM
Популярна
Місто UA
Маріуполь 102.8 FM
Популярна
Місто UA
Львів 100.8 FM
Популярна
Місто UA
Харьків 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Київ 103.6 FM
Рок
Місто UA
Дніпропетровськ 107.3 FM
Танцювальна, Популярна, Реп
Місто UA
Київ 101.5 FM
Джаз, Популярна, Рок
Місто UA
Київ 92.8 FM
Танцювальна, Дискотека, Популярна
Місто UA
Стрий 101 FM
Популярна
Місто UA
Київ 107.9 FM
Популярна
Місто UA
Білгород-Дністровський 102.9 FM
Популярна